Warsztat

O SMILE CAMERA

Zakochanie w jakości i pasja do fotografii. Stąd wywodzi się firma Smile Camera, manufaktura produkująca akcesoria do aparatów fotograficznych. Jej głównym celem jest wygoda fotografa. Ważne też jest podkreślenie kolorem charakteru aparatu i indywidualności jego właściciela. Wszystkie projekty są starannie testowane, aby sprostać wymaganiom aparatów i ludzi, nawet w najtrudniejszych wyprawach fotograficznych.

Najwyższa jakość

Najwyższej jakości materiały oraz ręczna kontrola całego procesu powstawania każdego paska do aparatu pozwala nam zachować najwyższą jakość!

Pasja do tworzenia

Nasze paski powstają z pasji i miłości do tworzenia. Celem całej „Smile Camera” jest dawanie radości i uśmiechu ludziom. Chcemy tworzyć niepowtarzalne, radosne akcesoria do aparatów fotograficznych.

Ciągle nowe wzory

Oryginalne wzornictwo i szeroka gama kolorów. Staramy się być na bieżąco z najnowszymi trendami mody. Dbamy aby nasze dodatki pasowały do różnych stylów i rodzajów ubioru.

NAJWAŻNIEJSZE ZALETY PASKÓW SMILE CAMERA

Dokładność wykonania

Jesteśmy manufakturą. Wszystkie nasze paski są robione z jak największa starannością i uwagą o szczegóły.

Wygoda noszenia

Lekkość oraz elastyczność są dla nas priorytetami. Paski idealnie układają się na szyi, nie ma problemu z zawinięciem paska na nadgarstku czy zapakowaniu aparatu z paskiem do torby.

Produkcja w Polsce

Jesteśmy polską firmą i też w naszym kraju powstają paski. Wszelkie sprawy w temacie doradzenia przy wyborze paska, gwarancji czy nawiązaniu współpracy uzgodnimy w ojczystym języku :)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl